Services List

Body Care. Underarm Laser Hair Removal. Beautician Removing Hair Of Young Woman's Armpit. Laser Epilation Treatment In Cosmetic Beauty Clinic. Hairless Smooth And Soft Skin. Health And Beauty Concept.
Epilasyon Cihaz Bakımı
Sizlerin müşterilerinize daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sağlamanız için kullandığınız lazer epilasyon cihazlarınızın, belli aralıklarla işlerinin ehli olan teknik servis personellerimiz tarafından kontrol edilmesi önemlidir.
Daha fazla oku
laser-hairfeatured
Lazer Epilasyon Cihazı Arıza Tespiti
Bir telefonunuzla bizlerle iletişime geçebilir, cihazlarınızın kaliteli ve verimli olması için teknik servis personellerimizin tecrübesinden, donanımından ve bilgisinden yararlanabilirsiniz.
Daha fazla oku
Lazer Epilasyon Bakımı
Lazer epilasyon cihazlarında uzun süre bakımı yapılmadığında performans kaybı gözlenmektedir bu yüzden düzenli periyodik aralıklarla cihaz bakımı yaptırmalısınız.
Daha fazla oku
laser
Ipl Başlık Tamiri
Firma olarak cihazınızdaki arızayı tespit ettikten sonra başlık değişim ya da tamirlerinden sizin için en uygun yöntemi size sunuyor ve sizi gereksiz yere oyalamıyoruz
Daha fazla oku
depilacion-laser-o-luz-pulsada-1000x640
Diode Lazer Cihaz Tamiri
Biz ADR Lazer Epilasyon Teknik Servis ekibi olarak 7 gün 24 saat açık şube ve iletişim merkezlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Daha fazla oku