Epilasyon Cihazı Tamiri

Epilasyon cihazı tamiri;  oldukça hassas olan epilasyon cihazlarının sorunsuz  çalışabilmesi için cihazın orijinal parçaların değişim ve tamiri  gereklidir,  bu sebeple  eğitimli deneyimli teknisyenlerimize emanet etmek gerekmektedir.

Epilasyon cihazı tamiri için ilk olarak, bakım gereksinimlerine geçmeden önce onarımları bilmelisiniz. Lazer epilasyon makinelerinizin onarımı söz konusu olduğunda, bunu eğitimli ve deneyimli teknisyenlerin ellerine emanet etmek zorunludur. Şirket içi bir ekibiniz varsa, kullandığınız lazer makinelerinin tamirinde sertifika almaları ve bu eğitimleri düzenli olarak güncellemeleri, teknoloji ve sektördeki yeni bilgileri ve gelişmeleri yakalamak için çok önemlidir. OEM parçalarını her zaman saygın bir satıcıdan, tercihen ekipmanı satın aldığınız satıcıdan satın almaya özen gösterin. Bir onarım hizmetleri sağlayıcısı seçerken, ekipmanınızın onarımıyla ilgili olarak en iyisini keşfetmek için bizim ile iletişime geçin.  Ayrıca, özellikle kullandığınız lazer ekipmanının türüyle ilişkili olanlar olmak üzere, yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon makinesi onarım türlerini öğrenmeniz de yardımcı olur.

Lazer epilasyon cihazı tamiri ve IPL ekipmanı için düzenli koruyucu bakım ve aynı zamanda kozmetik lazer onarım hizmetleri sağlayarak, mevcut kozmetik lazer ekipmanının maliyetli değişimine kıyasla uygun fiyatlı bir çözüm alabilirsiniz. Yüzlerce IPL ve lazer epilasyon cihazını onaran kaliteli ve donanımlı yetkili servis teknisyenleri istihdam edilmektedir. Sektörün önde gelen epilasyon lazer sistemleri ve epilasyon lazer el aletleri markaları için eksiksiz bir lazer parça ve sarf malzemesi envanteri stoklanmaktadır. Bu envantere anında erişim, maliyetleri düşürürken onarım ve bakım sürelerini hızlandırmamızı sağlar.

Lazer epilasyon makinelerinizin doğru kullanımı, bakımı ve önleyici bakımı iç içe geçmiş bir dizi işlemdir. Bu nedenle, destek aldığınız operatörün uygun eğitimi, yalnızca yasaların gerekliliklerini yerine getirmekle kalmayıp, aynı zamanda itibarınızı korumanıza ve ekipmanınıza uzun bir ömür vermesine yardımcı olduğu için çok önemlidir. Lazer makinelerinizin uygun bakımı, sık onarımlar yoluyla gereksiz masrafları ortadan kaldırarak optimum karlılığı da sağlar.

lazer epilasyon tamir
Yüksek güç, yüksek frekans serisi rezonans anahtarlama teknolojisi, yüksek çıkış gücü, kompakt yapı, istikrarlı performans özelliklerini benimseyen IPL veya Elight makinesi için tasarlanmış bir güç kartıdır.

IPL Lazer Epilasyon Cihazı Tamiri

Lazer Deposu, bugün piyasada bulunan birçok IPL el aletinin ve kozmetik lazer el aletinin onarımındaki tecrübesiyle tanınmaktadır. Çoğu durumda, bir el aletini üreticiyle zamanından önce değiştirme masrafından kaçınmak için el aletleri tamamen tamir edilebilir. Sadece el aletini bize gönderin, teşhis edip bir tahminde bulunalım. Ardından el aletini onarmayı veya uygulamanıza iade etmeyi seçebilirsiniz. El cihazını tamamen değiştirmek isterseniz, çok çeşitli kullanılmış kozmetik lazerler ve IPL ekipmanı erişiminiz olduğunu unutmayın. Ayrıca lazer parça ve sarf malzemeleri de satımı da mevcuttur.

lazer epilasyon tamir cihazı
Özel ADC (Otomatik Deşarj kontrolü) teknolojisi, emin çıkış voltajı kontrolör sinyalini otomatik olarak takip edebilir, böylece problemden veya ilk deşarj darbesinden kaçınarak tedaviyi daha güvenli hale getirir.

Kozmetik Lazer Makinesi Bakım ve Bakımının Bileşenleri

Periyodik Kontroller

Kozmetik lazer ekipmanını kullanan operatör veya doktor, düzgün çalışır durumda olduklarından emin olmak veya sorunları henüz emekleme dönemindeyken tespit etmek için önemli bileşenleri düzenli olarak kontrol edebilmelidir. Gerekli kontrollerden bazıları şunlardır:

  • Güç kaynağı ve Uyarıcı
  • Lazer Boşluğu
  • Lazer Kafası
  • Rezonatör
  • Soğutrolü
  • Toz Filtrelerima Sistemi Kont

Gerekli kontrollerin düzenli olarak yapılması en az epilasyon cihazı tamiri konusu kadar önemlidir ve düzenli kontroller size çok fazla kar sağlayacaktır.

lazer epilasyon cihazı tamiri
Her model cihazların yedek parça ve teknik servis hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. 7/24

Tamiri Yapılabilen Lazer Epilasyon Türleri

Lazer epilasyon sistemleri ve IPL ekipmanı genellikle bilgisayarlı bileşenlerinde arızalanır veya yazılım arızaları yaşarlar. Aşınma ve yıpranma ve önleyici bakım eksikliği de lazer ekipmanı arızasının yaygın nedenleridir. IPL, RF, Kızılötesi, Erbium, Holium, Nd:YAG, CO2, Alexandrite, Diode ve Q-Switched teknolojileri dahil birçok lazer teknolojisinde lazer epilasyın onarım hizmetleri sunulmaktadır. Bu konuda uzman teknisyenler, endüstrinin önde gelen lazer epilasyon ekipmanı ve lazer epilasyon el aletleri markalarının OEM parçalarını teşhis etme, onarma ve gerekirse değiştirme konusunda kalifiye uzmanlardır. Ülkemizde eksiksiz bir tıbbi epilasyon cihazı tamiri hizmetleri yelpazesi sunulmaktadır ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmet düzeyini seçebilirsiniz.

Estetik Lazer Koruyucu Bakım

Tüm lazer epilasyon cihazları ve lazer epilasyon ekipmanların periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Günlük kullanım kozmetik lazerlerin kritik bileşenlerini yavaş yavaş etkileyecektir ve düzenli bakım yapılmadığı takdirde bozulabilir veya arızalanabilirler. Yıllık kalibrasyon ve hizalama minimum gereklilik olmalıdır. Hatta bazı merkezler bunu şart koşuyor. Bu sistematik kontroller, olası sorunları gelişmeden önce bulabilir ve sorunları önleyebilir.

Her model epilasyon cihazların,lazer epilasyon teknik servisi, ipl lazer lamba değişimi, buz lazer başlık, diode lazer başlık, arıza bakım, değişim, yedek parça ve teknik servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçiniz.