Diode Lazer Başlık Değişimi Servisi

Diode lazer başlık değişimi hizmeti ile ilgili yaşadığınız tüm problemleriniz için teknik servis ekibimiz her zaman yanınızda.

Diode lazer başlık, ultra kısa darbeli atışlar yaparak tüm vücut tipine uyum sağlar. Bu nedenle  diğer lazer başlık cihazlarına oranla daha derin kıl köklerine inerek daha etkili sonucun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Diode Lazer Nedir?

İstenmeyen vücut kılları sizi rahatsız mı ediyor? Son ağda randevunuzu kaçırdığınız için dokunulmamış bir gardırop elbiseniz kullanılamadan bekliyor. Merak etmeyin bu birçoğumuzun karşılaştığı bir rahatsızlık. Hatta bazılarımız, umutsuzca kendimizi kandırmamaya çalışırken veya kuaförde ağrılı ağda randevularına giderken jiletlere bile başvururuz. Bugün epilasyonda çok yol kat ettik. Lazer epilasyon teknolojisi, uygun fiyatlarla güvenle yaptırabileceğiniz kadar gelişmiştir.

diode baslik
Başlığın içine jel yada solüsyon aldıysa, kristal safiri kırılınca,başlık düşünce bozulabilir.

İstenmeyen Tüylerinize Kalıcı Çözüm: Diode Lazer Teknolojisi

Diode lazer, lazer epilasyon sistemlerindeki en son çığır açan teknolojidir. Ciltteki belirli alanları hedeflemek için dar odaklı bir ışık huzmesi kullanır. Diode lazerler, tedavi sonrası en etkili sonuçları veren en derin penetrasyon seviyelerini sunar. Bu lazer teknolojisi, çevreleyen dokuyu hasarsız bırakırken hedef bölgeleri seçici olarak ısıtır. Diode lazerler, kıl köklerindeki melanine zarar vererek kıl büyümesinde bozulmaya neden olup istenmeyen tüyleri tedavi eder.

  • Klinik Olarak Kanıtlanmış Sonuçlar

Diode lazer teknolojisinin çeşitli klinik çalışmalarında ve akran değerlendirme makalelerinde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bu üstün performans sayesinde yüksek güçlü teknolojileri güvenle kullanılır.

  • Diode Lazer Başlık Değişim Boyutları

Bu lazer sistemi ile müşteriler, tedavi etmek istedikleri vücudun belirli bölgelerini seçebilirler. Alanlar yüz, boyun, omuzlar, koltuk altları, sırt, bacaklar ve daha fazlasını içerir. Terapistiniz istenen hedef bölgede tedavi sağlayacaktır. Egismos lazer diode yelpazesi şunları içerir: 405nm, 450nm, 635nm, 650nm, 670nm, 780nm, 808nm, 830nm, 850nm, 870nm, 905nm, 980nm, 1064nm, 1310nm, 1550nm lazer diyotları 3mW’den 5W’ye kadar lazer diyotlar.

  • Rahat Tedavi

Diğer lazer epilasyon sistemlerinden farklı olarak rahatsızlıktan endişe duymazsınız. Soğutma teknolojisi ile bir diode lazer kullanılabilir. Bu, hastanın konfor düzeyini artırır.

Sadece lazer hedeflenen bölgelerdeki kıl köklerini yaktığında bir karıncalanma hissi olacaktır. Hassas bölgeleri tedavi etmeyi planlıyorsanız, önce terapistinizden uyuşturucu krem ​​isteyin. Seanstan sonra cildi soğutmak için yatıştırıcı bir losyon veya buz paketi kullanabilirsiniz.

diode lazer
Diode lazer son teknoloji ürünlerle kalitesini kanıtlamış önemli bir yöntemdir.

Diode Lazer Kullanım Süresi

Lazer diode modüllerinin tipik ömürleri 25.000 ila 50.000 saattir. Lazer diyot sıcaklığı maksimum çalışma sıcaklığının üzerine çıkarsa, uzun vadeli performans tamamen arızaya kadar ve buna kadar önemli ölçüde düşebilir. Diode lazer’in çalışma sıcaklığı yaklaşık 10 derece düşürülürse kullanım ömrü istatistiksel olarak iki katına çıkar. Kasa sıcaklığı, çalışma sıcaklığı aralığının alt sınırında tutularak lazer modülünün ömrü önemli ölçüde uzatılabilir. Isı alıcılar tavsiye edilir ve lazer sürekli çalışıyorsa kullanılmalıdır. Lazer modüllerinin önerilen voltaj aralığının alt sınırında çalıştırılması da lazerin ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır. Kullanım sürenizi uzatmak adına bu tavsiyeleri değerlendirebilirsiniz.

Diode lazer kullanım süresi henüz dolmadan diode lazer başlık değişimi gerektiren durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlar sık rastlanabilen durumlardır ve çözümü çok kolaydır. Hiç telaş yapmanızı gerektirmeyen bu sorun karşısında çözüm direkt olarak yetkili servis ile görüşmek olacaktır. Yetkili servislerin çok hızlı ve kolayca yapabileceği bir servistir. Kendi kendinize yapmanız tavsiye edilmez.

diode lazer baslik
Görselde, Diode lazer başlıklarının farklı varyasyonları gösterilmektedir

Diode Lazer Başlık Değişimi

Diode lazer cihazında kullanılan suyun ph değeri düşük olursa ve saf su kullanılmadığı takdirde başlık bozulabilir. Diode lazer başlık değişimi konusunda uzman bir teknik ekip ile çalışmak her zaman sizin için avantajlı olacaktır.

Lazer konusunda her zaman profesyonellere güvenmeniz yatırımınız için en mantıklısı olacaktır çünkü işinizi riske atmak istemezsiniz. Bu değişim, uzmanlar tarafından yapıldığı takdirde oldukça çabuk yapılabilen bir hizmettir.

Diode lazer başlık değişiminde bilgili ve donanıma sahip yetkili servis ekipleri ile çalıştığınız takdirde işinize geri dönmeniz çok daha hızlı olacaktır. Her alanda olduğu gibi bu alanda da sektörde deneyimli ve uzman ekipleri tercih etmek size hem vakit hem nakit kazandıracaktır. Uzun vadede kazanan siz olacaksınız.

Başlık Değişimi Fiyatları

Diode lazer başlık değişimi fiyatları her zaman sizin cihazınıza göre belirlenecektir. Bu durum cihazınızın türüne göre değiştiği için ücretlendirmesi de buna uygun olarak belirlenecektir. Bu nedenle internette gördüğünüz fiyatlar size verilemeyebilir. Kendi diode lazer cihazınıza göre uygun bir diode lazer başlığını her zaman yetkili servis tarafından öğrenebilirsiniz.

Fiyatlandırma konusunda farklı yerlerden bilgi edinerek kafanızda bir taslak oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki, bu konuda verilen fiyatlar ortalama bir düzeyde sabit olacaktır. Bu nedenle çok fazla zaman kaybetmek yerine deneyimi ve donanımına inandığınız bir yetkili servis ile bir an önce anlaşmak sizin yararınıza olacaktır. Hızlı bir şekilde diode lazer başlığınızı değiştirdiğiniz takdirde hızlı bir şekilde işinize dönebileceksiniz ve işleriniz de aksamayacaktır.

Alpha Kozmetik, lazer epilasyon teknik servis hizmetimizdeki diode, buz lazer başlık değişimi, fiyatı, yeni ürün satışı, oranımı ve teknik servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz.