Lazer Epilasyon Cihazı Arıza Tespiti

Diğer hizmetlerde olduğu gibi arıza tespiti hizmetinde de hızlı ve kaliteli hizmet, firmamız tarafından verilmektedir.
Bir telefonunuzla bizlerle iletişime geçebilir, cihazlarınızın kaliteli ve verimli olması için teknik servis personellerimizin tecrübesinden, donanımından ve bilgisinden yararlanabilirsiniz.
Uzman personellerimiz tarafından arıza tespitinden sonra, detaylı bir şekilde araştırma ve inceleme çalışmaları başlatılır. Bu işlemler sonunda arızanın kaynağı personellerimizce titizlikle tespit edilir. Hemen sonra ise arızanın kaynağı ne ise personllerimiz tarafından, uzmanlıkla arıza onarım işine başlanır.

Cihazın Onarım Aşaması

İlk olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteli hizmet veren Adana’ da olan yetkili firmamız, nasıl arıza tespitinde hızlı bir şekilde hizmet veriyorsa, onarım aşamasında da hızlı olup, sizlere cihazınızı hatasız ve kısa sürede teslim ediyoruz.

Cihazınızda eğer yazılım kaynaklı sorun var ise alanında uzman personellerimizce sorunu gideriyoruz. Bunu yanı sıra cihazının herhangi bir parçasında sorun var ise firmamız tarafıdan orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlamaktayız. Bu sayede ise cihazınızdaki sorun  gideriyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Bütün Modeller için Hizmet

Lazer epilasyon cihazlarında çeşitlilik oldukça çoktur. Bu yüzden bu cihazların tamir ve onarımı da birbirinden farklıdır.

Adana’da hizmet veren yetkili firmamız, her cihaz modeli için sizlere cihazlarınıza uygun yedek parça temini sağlayıp, tamir, onarım ve bakımında da sizlere üstün kalitede hizmet veriyor.

Bu kaliteli hizmetimizden yararlanmanız için nerede olursanız olun bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Güzelik salonlarınızda, estetik merkezlerinizde olan bütün cihazlarınıza uygun orjinal ve uyumlu yedek parçaları kullanarak, cihazınızı size sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

İşlem sonrasında, belirli bir zaman içinde arızası giderilen cihazlar için sorun tekrarlarsa ürün garantimiz altında oluyor.