Epilasyon Cihaz Bakımı

Sizlerin müşterilerinize daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sağlamanız için kullandığınız lazer epilasyon cihazlarınızın, belli aralıklarla işlerinin ehli olan teknik servis personellerimiz tarafından kontrol edilmesi önemlidir.

İşlerinin ehli olan personellerimiz tarafından, kontrollerin sağlanmasındaki en büyük sebep ise hem cihazlarınızda arıza varsa tespit etmek hem de cihazlarınızın kullanım süresini uzatmaktır.

Adana’da olan yetkili firmamız aracılığıyla yönlendirilen, işlerinde uzman ve tecrübeli teknik servis personellerimiz tarafından cihazlarınızın kontrol işlemini gerçekleştiriyor ve bu sayede cihazınızın daha sağlıklı bir şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz.

Cihazın Onarım Aşaması

İlk olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteli hizmet veren Adana’ da olan yetkili firmamız, nasıl arıza tespitinde hızlı bir şekilde hizmet veriyorsa, onarım aşamasında da hızlı olup, sizlere cihazınızı hatasız ve kısa sürede teslim ediyoruz.

Cihazınızda eğer yazılım kaynaklı sorun var ise alanında uzman personellerimizce sorunu gideriyoruz. Bunu yanı sıra cihazının herhangi bir parçasında sorun var ise firmamız tarafıdan orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlamaktayız. Bu sayede ise cihazınızdaki sorun  gideriyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.